Vrh A

FRIPON DELLA ROCCA DEI PATOUS

Narodený: 22/09/2010

Zdravotné vyšetrenia: DBK A/A, DLK 0/0

Úspechy:

- Hlavná rola vo filme Belle a Sébastien

- INTERCHAMPION

- Šampión Talianska

- res.CAC na WDS'15

Viac o ňom TU


14. Máj

 2015


FIERAMIE DU NEOUVIELLE

Narodená: 27.11.2010

Zdravotné vyšetrenia:

DBK A/B, DLK 0/0, CMR1 N/N

Úspechy:

- Šampiónka Slovenska

- Grand Prix Slovakia winner 2012

- Výborná 1 a CAC od J.V.Pocasa

Viac o nej TUKrytie našej Firky úspešne prebehlo v dňoch 14.3. a 15.3. v meste Reggio Emilia v Taliansku. Veľká vďaka za všetko patrí Friponovej chovateľke a zároveň majiteľke Lucii Giraldi, ktorá nám vysnívané krytie s Friponom umožnila a pri jeho realizácii nám veľmi pomohla.
Celá gravidita našej firky prebiehala v úplnom poriadku. Bruško má plné šteniatok a podľa slov veterinárky máme očakávať minimálne 6 bábätok :))

Tak a máme šteniatka!

Večer 13.5. o 19.40 Firka porodila svoje prvé bábätko - 600g dievčatko Aïdu. Nasledovalo ju 5 bračekov a 2 sestričky. Takže máme 8 detičiek - 5 psíkov a 3 fenečky. Všetky šteniatka aj maminka sú v poriadku a majú sa čulo k svetu.

Firka s novorodeniatkami
Firka s novorodeniatkami

UTOROK - 26. Máj

Naše bábätká čoskoro oslávia 2. týždeň života. Všetky majú krásne pigmentovsné nošteky, dvojité paspárky a pomaly začínajú otvárať očká. Ako prvá ich otvorila Araia. Už vydávajú všelijaké zvuky a snažia sa aj stavať na nožičky. Pyšná maminka Firka sa o nich vzorne stará, takže rastú ako z vody :o) 

ŠTVRTOK- 28. MÁJ

Dneska bolo nádherné počasie. A tak sme bábätká vyložili prvýkrát na slniečko. Všetky už majú otovorené očká a čo nevidieť tento svet uvidia v plnej kvalite. Trávičká sa im hrozne páčila :)

STREDA - 10. Jún

Naši drobcovia oslávili už svoj 4. týždeň života. Majú sa čulo k svetu, sú pravidelne odčervované. Absolvovali už aj strihanie pazúrikov a pomaly spoznávajú okolitý svet. Postupne prechádzajú na tuhú stravu a strašne im chutí.

STREDA - 17. Jún

Máme 5 týždňov, za sebou už 3 odčervenia a prvé spoznávanie sa s ostatnými psími obyvateľmi. Sme veselí, hraví a strašne hladní.

ŠVRTOK - 25. Jún

Tak a už sme oslávili 6. týždeň. Maminke aj páničkom robíme nesmiernu radosť. Máme čím ďalej tým viac energie a najradšej sa spolu hráme naháňačku na záhrade. Jedálniček? Ten máme už o dosť pestrejší. A tento týždeň nás navštívil aj profesionálny fotograf :))

SOBOTA - 4. Júl

Máme 7 týždňov na krku a už to pomaly prestáva byť taká zábava... Maminká má málo mlečka, takže väčšinu stravy si musíme požuť už sami. A veterinár? Ten nás okrem odčervovania najnovšie už aj očkuje. Ešteže sme ešte stále všetci spolu a pri hraní zabúdame na všetky problémy. Máme aj dve nové kamošky! O dva dni staršie cotonky Cili a Chicu, nám pripomínajú skôr myšky :D

SOBOTA - 18. Júl

Tak a už máme týždňov 9.

Niektorí sme sa rozhodli, že zostaneme bývať s maminkou, lebo nám je doma úplne najlepšie. Sme všetci najzlatší, najkrajší, najšikovnejší a pritom úplne iný a jedinečný :o)  

Galéria

*A-litter* DU QUARTZ BLANC

Šteniatka

Aida du Quartz Blanc

Aida du Quartz Blanc

Pôrodná váha: 601 g

JUNIORŠAMPIÓNKA SLOVENSKA

ŠAMPIÓNKA MAĎARSKAAlbi du Quartz Blanc

Albi du Quartz Blanc

Pôrodná váha: 482 g
Araia du Quartz Blanc

Araia du Quartz Blanc

Pôrodná váha: 480 g
Alvin du Quartz Blanc

Alvin du Quartz Blanc

Pôrodná váha: 392 g
Aloe du Quartz Blanc

Aloe du Quartz Blanc

Pôrodná váha: 548 g

JUNIORŠAMPIÓN SLOVENSKA

3x CAC SK, 3x CAC HU, 2x CACIB

DBK A/A, DĽK 0/0, LP neg., OCD neg., RTG Chrbtice čisté


Açai du Quartz Blanc

Açai du Quartz Blanc

Pôrodná váha: 475 g

JUNIORŠAMPIÓN SLOVENSKAAlain du Quartz Blanc

Alain du Quartz Blanc

Pôrodná váha: 545 g

PUPPYŠAMPIÓN SLOVENSKAAwai du Quartz Blanc

Awai du Quartz Blanc

Pôrodná váha: 525 g

JUNIORŠAMPIÓNKA SLOVENSKA